Hlavní informace

Ohlédnutí MSV Brno 2017

10

Rádi bychom se s Vámi ohlédli za dalším ročníkem Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, který se konal ve dnech od 9. 10. do 13. 10. 2017.  Mimo jiné jsme Vám představili měřidla značky Schut, Somet, Ultra Prazision a společnosti LTF. Novinkami, které jsme Vám představili byly magnetické upínače společnosti LTF, divize Magneti. Dále jsme Vám představili náš nový koncept distribuce a výroby dílenského nábytku, plně české výroby, u něhož je možné navrhnout téměř jakékoli individuální řešení pro Vaši dílnu, variabilita výroby a velké množství výběru barev může učinit z Vaší dílny útulné a osobité prostředí a zároveň místo, kde každý kousek nářadí najde své úložiště v případě, že jej zrovna nepoužíváte. Velký ohlas jsme zaznamenaly též u stolů s pneumatickými měchy pro odvedení mikrovibrací, které mohou vést ke špatným výsledkům měření v laboratořích a měrových střediscích.

Velký zájem vzbuzovaly vystavené stroje na třídění ocelových kuliček - stroj pro třídění povrchových a podpovrchových vad ocelových kuliček AVIKO a stroj pro třídění průměrů ocelových kuliček s rozlišením na setiny mikrometrů DIAMETER SORTER, stejně jako vystavované montované dílenské stoly s elektrickým polohováním a LED osvícením, včetně variabilního provedení tzv. "na míru". Stroje i montovaný dílenský nábytek jsou taktéž české výroby, vyráběné u nás v Bílině. 


 
Již nyní připravujeme účast na dalších veletrzích, například:
 
6.3 - 7.3. 2018     27. mezinárodní konference “Měření pro kontrolu jakosti”, Plzeň (Hotel Primavera, Plzeň)
  
1. - 5..10. 2018  Mezinárodní strojírenský veletrh, Brno
 
Děkujeme, že jste navštívili náš stánek na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2017 v Brně a těšíme se na další setkání.

Fotogalerie

Další informace

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatické zařazení do seznamu" and make sure the selected lists are enabled

Skype Online Status

Sídlo firmy SOMET CZ s.r.o.

Bílinská 915
Bílina 418 01
Česká republika

Telefon: +420 417 823 702
FAX:       +420 417 821 021
Mobil:    +420 725 502 664
Email: obchod@sometcz.com