Hlavní informace

Blog

PUSH payments

Push payment

This payment method is suitable mainly for customers used to make orders via e-mail, fax or phone.

Push payment functionality enables us to create a payment request which can then be sent to the customer by e-mail in the form of an electronic invoice containing payment link which the customer clicks and confirms the payment.

Alternatively, a payment link can be converted to QR code and then placed on paper invoice, the customer then scans the QR code and his/her browser is redirected to the GP webpay payment gateway, where the payment can be captured as in an e-shop.

The payment link can be used for recurring opening of the payment page and it is possible to make up to three payment attempts.

Push payments

PUSH platba

Push platba

Tato platební metoda je vhodná především pro zákazníky, kteří upřednostňují objednávní zboží prostřednictvím e-mailu, faxu, nebo telefonicky.

Push platba spočívá ve vytvoření požadavku na zaplacení, který lze následovně odeslat zákazníkovi e-mailem v podobě elektronické faktury obsahující I platební odkaz, na který stačí kliknout a potvrdit platbu.

Alternativně může být platební odkaz převeden do QR kódu a poté umístěn na papírovou fakturu, ze které jej stačí naskenovat a v prohlížeči se zobrazí stránka pro potvrzení platby.

Platební odkaz lze využít pro opakované otevření platební stránky a je možné provést až 3 pokusy o zaplacení

push platba

1D/2D LINEÁRNÍ VÝŠKOMĚR

LINEÁRNÍ VÝŠKOMĚR MAB 602

Nově do nabídky zařazujeme digitální 2D výškoměr od italské firmy LTF. Jsme výhradní dodavatelé a rádi Vám předvedeme výškoměr u Vás ve firmě.

Číst dál...

Ohlédnutí MSV Brno 2017

10

Rádi bychom se s Vámi ohlédli za dalším ročníkem Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, který se konal ve dnech od 9. 10. do 13. 10. 2017.  Mimo jiné jsme Vám představili měřidla značky Schut, Somet, Ultra Prazision a společnosti LTF. Novinkami, které jsme Vám představili byly magnetické upínače společnosti LTF, divize Magneti. Dále jsme Vám představili náš nový koncept distribuce a výroby dílenského nábytku, plně české výroby, u něhož je možné navrhnout téměř jakékoli individuální řešení pro Vaši dílnu, variabilita výroby a velké množství výběru barev může učinit z Vaší dílny útulné a osobité prostředí a zároveň místo, kde každý kousek nářadí najde své úložiště v případě, že jej zrovna nepoužíváte. Velký ohlas jsme zaznamenaly též u stolů s pneumatickými měchy pro odvedení mikrovibrací, které mohou vést ke špatným výsledkům měření v laboratořích a měrových střediscích.

Velký zájem vzbuzovaly vystavené stroje na třídění ocelových kuliček - stroj pro třídění povrchových a podpovrchových vad ocelových kuliček AVIKO a stroj pro třídění průměrů ocelových kuliček s rozlišením na setiny mikrometrů DIAMETER SORTER, stejně jako vystavované montované dílenské stoly s elektrickým polohováním a LED osvícením, včetně variabilního provedení tzv. "na míru". Stroje i montovaný dílenský nábytek jsou taktéž české výroby, vyráběné u nás v Bílině. 


 
Již nyní připravujeme účast na dalších veletrzích, například:
 
6.3 - 7.3. 2018     27. mezinárodní konference “Měření pro kontrolu jakosti”, Plzeň (Hotel Primavera, Plzeň)
  
1. - 5..10. 2018  Mezinárodní strojírenský veletrh, Brno
 
Děkujeme, že jste navštívili náš stánek na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2017 v Brně a těšíme se na další setkání.

Fotogalerie

Permanentní a elektro magnety

Elektro-permanentní upínač pro frézování velkých dílců

elektromagnet

Nejdůležitější vlastnosti těchto upínačů je jejich magnetická síla a magnetická přitažlivost (magnetická křivka),

Číst dál...

25. mezinárodní konference Měřicí kontrola pro kontrolu jakosti

stpatrick-small

Zúčastnili jsme se 25. mezinárodní konference Měřicí kontrola pro kontrolu jakosti 8. a 9. 3. 2016 v Plzni

Číst dál...

Fyzikální vlastnosti granitu podle místa těžby

 

cz-mapagranit

Výrobky z granitu jsou vyrobené z nejkvalitnějšího ČERNÉHO granitu těženého v žulových dolech. Granite je pouze anglický název pro žulu (slovo žula pochází z německého Sohle), ale slovíčko jako takové pochází z latinského la:Granum | granum zrnko.

Číst dál...

Podložení příměrných desek

bessel-point-small

Příměrné desky se podkládají v takzvaných Besselových bodech /0,22% od kraje příslušného rozměru desky/.

Číst dál...

Profilové projektory Microtecnica

profilovy projektor

Profilové projektory společnosti Microtecnica s tradicí 70. let výroby se řadí mezi profesionální optické měřící přístroje široce známé světovému trhu.

Číst dál...

Analogové tvrdoměry Galileo

galileo-small

Italská společnost Galileo se historicky řadí k pionýrům měření tvrdosti materiálů s výrobní tradicí kolem 90. let.

Číst dál...

Další informace

Newsletter

Skype Online Status

Sídlo firmy SOMET CZ s.r.o.

Bílinská 915
Bílina 418 01
Česká republika

Telefon: +420 417 823 702
FAX:       +420 417 821 021
Mobil:    +420 725 502 664
Email: obchod@sometcz.com